یکشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۰۴

ترابی، معاون سرمایه گذاری و مشارکت های اقتصادی شهرداری قزوین خبر داد؛

افزایش سرانه رفاهی شهروندان با ایجاد یک مجتمع تفریحی در قزوین

ترابی، معاون سرمایه گذاری و مشارکت های اقتصادی شهرداری قزوین گفت: طرح ایجاد یک مجتمع تفریحی برای رفاه شهروندان قزوینی در دست بررسی و ارزیابی نهایی است.

به گزارش روابط عمومی معاونت سرمایه گذاری و مشارکت های اقتصادی شهرداری قزوین؛ علیرضا ترابی در جلسه کارشناسی و ارزیابی اقتصادی احداث پروژه اقامتی، تفریحی و گردشگری سینا گفت: در شرایطی که بر نشاط اجتماعی در جامعه تاکید می شود، شهرداری به عنوان یکی از نهادهای متولی، با ایجاد مراکز رفاهی- تفریحی، به دنبال افزایش سرانه رفاهی است تا هم آسیب های اجتماعی کاهش یابد و هم موجب رضایتمندی شهروندان شود.

وی افزود: گرچه در چند سال اخیر، مدیریت شهری در افزایش سرانه رفاهی شهروندان تلاش کرده؛ اما هنوز به نقطه مطلوب نرسیده، از این رو شهرداری در مدیریت جدید افزایش این سرانه را در اولویت های برنامه خود قرار داده است.

ترابی، در ادامه به پروژه مجتمع سینا اشاره کرد و گفت: براین اساس ایجاد مجتمع های رفاهی می تواند در افزایش این سرانه موثر باشد؛ از این رو شهرداری با مشارکت بخش خصوصی با بررسی همه جوانب، درصدد احداث یک مجتمع تفریحی- رفاهی با امکاناتی نظیر دریاچه مصنوعی، آب درمانی، بازیگاه کودک، مراکز خرید، کافه و رستوران های سنتی و مدرن است.

وی در مورد شیوه مشارکت این پروژه خاطر نشان کرد که شهرداری در قالب زمین و مجوز با مساحت 27 هکتار با سرمایه گذار مشارکت می کند.

گفتنی است؛ این پروژه در صورت تایید شورای عالی سرمایه گذاری به مرحله اجرا می رسد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط