پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۰۱

با محوریت تعیین تکلیف پروژه حکم‌آباد؛

نخستین کارگروه رفع موانع پروژه‌های سرمایه‌گذاری برگزار شد

نخستین کارگروه رفع موانع پروژه‌های سرمایه‌گذاری با هدف تسهیل در سرمایه‌گذاری و با محوریت تعیین تکلیف پروژه حکم‌آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری قزوین؛ نخستین کارگروه رفع موانع پروژه‌های سرمایه‌گذاری با هدف تسهیل و رفع موانع پروژه‌های سرمایه‌گذاری و با محوریت رفع موانع و تعیین تکلیف پروژه کاسپین(حکم‌آباد) در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

در این کارگروه نمایندگان و مسئولانی از معاونت عمرانی، معاونت شهرسازی، اداره حقوقی شهرداری، مدیریت منطقه دو و مدیریت املاک شهرداری حضور داشتند.

علیرضا شمسینی، رئیس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری در این جلسه طی سخنانی اظهار کرد: پس از مطالعات اولیه و بازدید از پروژه حکم‌آباد و درخواست شرکت سرمایه‌گذار، اقدامات لازم برای رفع مشکلات این پروژه انجام و در اسرع وقت با همکاری حوزه‌های مربوطه اسناد و مدارک این پروژه بررسی و به‌روزرسانی می‌شود.

سعید وزیری‌نژاد، معاون سرمایه‌گذاری نیز در این جلسه بیان کرد: با توجه به اینکه در بودجه معاونت عمرانی ردیفی برای این پروژه در نظر گرفته نشده است، باید پروژه به شیوه سرمایه‌گذاری تکمیل شود؛ ضمن اینکه هزینه صدور پروانه و عوارض که نیاز به بروزرسانی جداول کاربری و مازاد تراکم و ... دارد توسط درآمد منطقه 2 به صورت به‌روز شده محاسبه و اعلام شود.

پایان پیام

تصاویر مرتبط