سه‌شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۱۸

گنجي، معاون شهردار قزوين:

هايپراستار شهر با مشارکت شهرداري قزوين و سرمايه‌گذار احداث خواهد شد

ناصر گنجي، معاون شهردار قزوين گفت: پيرو انجام مذاکرات با سرمايه گذاران در يازدهمين اجلاس شهرداران جاده ابريشم، تفاهم نامه احداث هايپر مارکت با مشارکت شهرداري در قالب سرمايه‌گذاري منعقد شد و اکنون وارد مرحله عملياتي شده است.

به گزارش روابط عمومي معاونت سرمايه گذاري و مشارکت شهرداري قزوين؛ ناصر گنجي افزود: بهينه‌سازي خدمات دهي به مصرف کنندگان، تهيه بانک اطلاعاتي خريد مشتريان، تجزيه و تحليل الگوي خريد و بررسي هدفمند در جهت تامين نيازها و خواسته‌هاي شهروندان از مزيت‌هاي اين مراکز خريد مي باشد.

وي بيان کرد: پس از برگزاري جلسات فني و کارشناسي با سرمايه‌گذار و ارائه مدل‌هاي مختلف اجرايي از سوي طرفين و بررسي پيشنهادات ارايه شده،  نحوه اجرايي شدن اين پروژه ترسيم شده است.

گنجي گفت: با توجه به اينکه شهر قزوين در مسير يکي از مهمترين کريدورهاي مواصلاتي کشور قرار دارد، جانمايي اين سايت بگونه‌اي خواهد بود که با خدمات‌رساني به شهروندان قزويني، مسافران در حال عبور از شهر نيز بتوانند از امکانات و خدمات اين مجموعه استفاده کنند.

 

 

وي افزود: افزايش كارآمدي و حضور مستقيم و بدون واسطه محصولات برندها و کارخانه ها، سهولت در خريد، حذف واسطه هاي غير ضروري و در نهايت قيمت تمام شده کمتر بنا بر نياز بازديدکنندگان و مصرف کنندگان، چابکي و سرعت عمل در توزيع و عرضه كالا و صيانت از حقوق توليدكنندگان و مصرف کنندگان از مهمترين مزيت‌هاي اينگونه مجموعه هاي خدماتي مي باشد.

 

معاون شهردار قزوين ايجاد پايگاه اطلاعاتي جهت بهينه سازي خدمات دهي به مصرف کنندگان را از ديگر مزيت‌هاي اينگونه مراکز خريد برشمرد و افزود: تهيه بانک اطلاعاتي خريد مشتريان، تجزيه و تحليل الگوي خريد و بررسي هدفمند براي تامين نيازها و خواسته هاي شهروندان از ويژگي هاي اين مرکز مي باشد که در نهايت منجر به وفاداري مشتريان، بالا رفتن رضايت عمومي و افزايش کيفي خدمات رساني به آنان خواهد شد.

پايان پيام

 

 

 

 

 

تصاویر مرتبط